Category Archives: Aktualności

facebook-tlo

Współpraca z serwisem eKRS.pl

Tags :

Category : Aktualności

Uprzejmie informujemy iż Sabuni Polska jako firma dbająca o swoje bezpieczeństwo w obrocie gospodarczym współpracuje z serwisem eKRS.pl.

Współpraca ta ma na celu weryfikację potencjalnych partnerów biznesowych Sabuni Polska przed podjęciem współpracy.

Poprzez serwis eKRS.pl pobieramy i poddajemy analizie oryginalne dokumenty rejestrowe z Krajowego Rejestru Sądowego danego podmiotu, sprawozdania finansowe, sprawdzamy kto jest odpowiedzialny w imieniu podmiotu do zaciągania zobowiązań i podpisania umów współpracy.

Analiza pozyskanych z eKRS.pl dokumentów pozwoliła Sabuni Polska uniknąć kilku potencjalnie niebezpiecznych sytuacji biznesowych.


Wypożyczalnia sprzętów Sabuni Rent ruszyła z hukiem!

Category : Aktualności

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zainteresowanie ofertą wypożyczalni maszyn sprzątających.

Państwa uwagi zainspirowały nas do wprowadzenia niewielkich zmian w obecnej ofercie. Wkrótce będą Państwo w stanie dowiedzieć się o tych zmianach od naszych handlowców. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem maszyn na okres dłuższy niż przewiduje to oferta Sabini Rent, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia terminów oraz zasad wynajmu.

 

maszyny sprzątające sabunirent


Nowe podajniki o wzorze imitującym drewno.

Category : Aktualności

Dbamy nie tylko o to żeby wnętrza były czyste i pachnące. Staramy się inspirować do zmian.

Twoje gustownie urządzone wnętrze zasługuje na równie gustowne podajniki na mydło, ręczniki i papier. Dlatego uzupełniliśmy swoją ofertę o dozowniki imitujące wyglądem strukturę drewna.

 

 

6,259,443-natura-pojemnik-na-pojedyncze-reczniki-papierowe 6,261,441-ac76000w 6,263,445-natura-pojemnik-na-papier-toaletowy


Kontakt – adres

Category : Aktualności

Sabuni Polska

ul. Ludowa 42b
41-310 Dąbrowa Górnicza

 

Biuro:

tel.517-905-235


Poszukujemy dystrybutorów marki Sabuni

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Sabuni Polska czy to w charakterze odbiorcy markowych produktów czy w charakterze dystrybutora produktów Sabuni skontaktuj się z Nami.

Zapewniamy iż współpraca z Sabuni Polska będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.